ایران ایر

ایران ایر 


آنچه مسلم است با پیشرفت های روز به روز در امور مسافرتی و مشکل شدن رفت و آمدها تشکیل زیرساخت های سفر از جمله شرکت های مسافرتی لازمه تسهیل مسافرت ها به ویژه سفرهای هوایی می باشد. به تدریج و با پیشرفت های هوانوردی شرکت های بزرگ مسافربری و گردشگری ظهور یافتند تا در پیشبرد اهداف گردشگری و ارائه خدمات نوین به مسافران گام های مهمی بردارند. از شرکت های مهم و بزرگ هواپیمایی شرکت هما است که آغاز فعالیت آن به سال 1324 هجری خورشیدی باز می گردد که تا 17 سال پس از آن یعنی تا سال 1341 عنوان اولین و تنها خط هوایی ایرانی را دارا بوده است.  این شرکت که تحت برند ایران ایر فعالیت داشته اکثر خطوط هوایی داخلی و خارجی را تحت پوشش خود دارد.


شرکت هما ایران ایر در دهه پنجاه خورشیدی دوران طلایی خود را سپری و با افت و خیزهایی در دوره های بعدی و تا کنون به فعالیت خود در خصوص جابجایی مسافران داخلی و خارجی همواره پیشرو بوده و به میلیون ها مسافر تا کنون از نقاطی به نقاط دیگر خدمات رسانی می کند.


شرکت بین المللی هما که با برند ایران ایر فعالیت می کند با قدمتی بیش از نیم قرن اهرمی قدرتمند در صنعت گردشگری ایران است که در امر صادرات ، واردات و شبکه های پست در خطوط داخلی و بین المللی نیز دارای فعالیت است. شرکت ایران ایر در تلاش است که با پیمایش مسیر توسعه و در نظر داشتن بهترین ها در همه امور پروازی و مسافرتی در جهت نیل به اهداف والا پروازی بلند داشته باشد و وظایف مشخص و معلوم خود را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند. 


اعتماد و رضایت مردم از اصول اولیه و مهم در هر کاری است که شرکت ایران ایر به واسطه قدمت زیاد و فعالیت های مستمر و منظم، آن مهم را دارا بوده و با تکیه بر اعتماد مردم می تواند با اعتماد به نفس بیشتری گام بردارد؛  از جمله قدم هایی در جهت نوسازی و به روز رسانی سیستم های حمل و نقلی و استفاده از مدرن ترین و جدیدترین هواپیماهای تولید شده در دنیا.


نام گذاری


نام گذاری شرکت ایران ایر در سال 1340 انجام شده است که نام اختصاری هما بر گرفته از عبارت هواپیمایی ملی ایران بر آن نهاده شد. هماهنگی این نام اختصاری با نام پرنده هما در نمادهای تخت جمشید سبب شد تا لوگوی این شرکت نشان پرنده هما با رنگ سفید و آبی گردد. 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.